XV MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO w piłce nożnej „SPRAWNI RAZEM” Ostrowiec Świętokrzyski 20.05.2026
- 2026-05-25
- Dodano przez: zpewskarzysko
- Kategoria: Wydarzenia ,
Brak komentarzy
Nasza dzielna drużyna zdobyła II miejsce i srebrny 

medal
Skład:
Boruń Kamil
Borkowska Weronika
Sobczak Patryk
Dominik Krzemiński
Mikołaj Matla
Mateusz Wadecki
Jakub Jakubczyk
Mikołaj Mielnicki
Serdecznie gratulujemy zawodnikom
Podczas zawodów został rozstrzygnięty konkurs na najlepszy plakat „Kulturalny kibic”, w którym zajęliśmy I miejsce, plakat wykonał Jakub Jakubczyk
Wyświetl mniej








