Z ogromną dumą informujemy, że „Niezłomni” z Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych dotarli do celu! 🚴‍♂️💪
Wyruszyliśmy z Sandomierza i przez 3 dni przemierzaliśmy malownicze trasy województwa świętokrzyskiego, by dziś dotrzeć do Kielce. Pokonaliśmy łącznie 120 km pełnych pięknych widoków, wysiłku i niezapomnianych emocji.
Pogoda dopisała znakomicie, a górzysty teren — jak przystało na Góry Świętokrzyskie — był dla nas prawdziwym wyzwaniem. Każdy kilometr pokonywaliśmy z determinacją, uśmiechem i wzajemnym wsparciem.
Zmęczeni, ale szczęśliwi i dumni wracamy do domu. ❤️👏
🔺Uczestnicy wyprawy:
Sebastian Nowak, Eryk Kucbart, Emil Czyż, Dawid Osóbka, Piotr Nowak, Adrian Dąbek, Kacper Kocz, Wiktor Drużyński, Alan Pomorski oraz Olek;-)
🔺Opiekunowie wyprawy:
Dyrektor ZPEW Marcin Kruk, Koordynator Projektu Izabela Niemiec, Kierownik wycieczki Kinga Woźniak, Izabela Sieczka oraz Marek Wójcik.
🔺Kierowca Busa: Pan Andrzej Seweryn🚐
“Projekt został dofinansowany przez Samorząd Województwa Świętokrzyskiego w 2026r.”
Przejdź do treści