I kolejne spotkanie – tym razem w #Starachowicach, w którym mieliśmy przyjemności uczestniczyć i mówić na temat funkcjonowania i możliwości wsparcia jakim nasz Ośrodek dysponuje
Dziękujemy za zaproszenie i polecamy się ![]()
Więcej szczegółów pod linkiem: